over-ons

Apple Support met een persoonlijke touch

ICTeam is een, door Apple Nederland, volledig geautoriseerde en onafhankelijke serviceorganisatie met meer dan 25 jaar ervaring en de focus 100% op Mac gebruikers.

Van ZZP’er met 1 werkplek tot grote organisaties waar honderden iOS devices geïmplementeerd moeten worden, ICTeam heeft er de juiste mensen voor. ICTeam kan in heel Brabant, maar ook daarbuiten, haar diensten aanbieden. De kracht van het 10-koppige ICTeam is haar onafhankelijkheid, geen mooie verkoopargumenten, maar goede onafhankelijke adviezen. Niet voor niets is onze slogan: ‘ICTeam, dé Apple Specialist’

over-ons

Maak kennis met onze Apple-experts

Bij ICTeam staan we achter een gedeelde passie om samen te werken met onze klanten om geweldige resultaten te leveren.

Maikel Maessen

Maikel Maessen

Service Engineer
“Maatwerk bieden”
maikel@icteam.nl
Nico Kobes

Nico Kobes

Ontwikkelaar
“Altijd je grenzen verleggen”
nico@icteam.nl
Oskar Petersen

Oskar Petersen

Directeur/Eigenaar
“Service = mensen helpen”
oskar@icteam.nl
Roy Bax

Roy Bax

Service Engineer
“Technologie vóór je laten werken”
roy@icteam.nl
Ralf Deuze

Ralf Deuze

Technisch Manager
“Mensen hun werk goed laten doen”
ralf@icteam.nl
Stefan Giljam

Stefan Giljam

Service Engineer
“Werken met de beste producten”
stefan@icteam.nl
Yvonne Petersen

Yvonne Petersen

Administratie
“Het bedrijf zien groeien”
yvonne@icteam.nl
Bart Hamblok

Bart Hamblok

Backoffice/Helpdesk
“Mensen helpen is mijn passie”
bart@icteam.nl
Jop Schräder

Jop Schräder

Service Engineer
“Maak het verschil in service”
jop@icteam.nl
René Bos

René Bos

Duty Manager
“Projecten in goede banen leiden”
rene@icteam.nl

Wat kunnen we voor je betekenen?

Vragen of verzoeken zijn van harte welkom. Vul het formulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Oskar
Deze website is (nog) niet geoptimaliseerd voor weergave in landscape modus.
Houd je mobiel rechtop om de staande modus te gebruiken.